Usainas Boltas laimėjo olimpines 200 m bėgimo lenktynes: „Namo laimės aštuntąjį olimpinį aukso medalį“

Turinys:

Kokios varžybos! Kaip ir tikėtasi, Usainas Boltas akimirksniu parnešė auksą namo, sumušdamas visus kitus rugpjūčio 18 d. 200 m lenktynėse. Jamaikos sprinteris ir toliau yra greičiausias žmogus planetoje ir šis brūkšnys tikrai įrodė, kodėl!

Tai buvo vienos greičiausių ir laukiamiausių visų 2016 m. Rio de Žaneiro varžybų. Sirgaliai norėjo išsiaiškinti, ar 29 metų Usainas Boltas gali ištraukti tris durpes, laimėdamas auksą trečiosioms tiesioms olimpinėms žaidynėms 200 m nuotolyje. Kanadietis Andre DeGrasse, 21 m., Parsinešė namo sidabrą, tačiau jis nesustabdė žaibolaidžio, ką jis visada sakydavo, jog yra jo mėgstamiausios varžybos! Netgi prieš pat renginį prasidėjęs liūtis negalėjo sustabdyti jo aštuntojo aukso medalio!

Usainas Boltas - žiūrėkite „Greičiausio žmogaus planetoje“ paveikslėlius

Usainui buvo suteikta koja kojon su konkurencija, kai jo didžiausiam konkurentui, 34 metų Justinui Gatlinui, nepavyko patekti į finalą. Savo pusfinalyje jis finišavo tik trečias, o Usainas paskelbė greitąjį sezono laiką, 200 metrų įveikdamas per 19, 78 sekundės. Justinas buvo tas žmogus, kuris beveik įveikė Usainą 100 metrų atstumu, tačiau greičiausias pasaulio žmogus sugebėjo sulaikyti savo varžovą dėl aukso.

Nėra kabelinės televizijos? Atsipalaiduokite! Spustelėkite čia, kad sužinotumėte, kaip žiūrėti olimpines žaidynes internetu

Justinui nepavykus įgyti kvalifikacijos, Amerikoje liko „ LaShawn Merrit“, 30 m., Turkijos 26 metų Ramilis Guliyevas, 22 metų Adamas Gemili, 22 m. Iš Didžiosios Britanijos, Alonso Edwardas, 26 m., Panamos, Prancūzijos Christophe'as Lemaitre'as, 26 m., Ir Nyderlandų Churandy Martina. 32, mesti iššūkį Boltui dėl aukso.

Tačiau Usainas manė, kad yra didžiausias jo oponentas, nes, jo manymu, jis gali sulaužyti savo 19, 19 pasaulio rekordą, juolab kad jis buvo pastatytas 6 juostoje. „Jei gaunu žemesnę juostą, man visada sunkiau važiuoti kampu. kai bus griežčiau “, - prieš varžybas žurnalistams sakė jis.

Dabar, kai šios varžybos pasibaigė, Usainas bandys baigti savo kelionę Rio de Žaneire. Jis važiuos 4x100 m estafetėje rugpjūčio 19 d. Kartu su Jamaikos komanda. Ar Usainas pridės dar vieną aukso medalį į savo nuolat augančią kolekciją?

Ką manote apie lenktynes? Ar jus stebina Usaino pasirodymas?