WWE „Pragaras ląstelėje“ rezultatai: kas laimėjo ir kas vos išgyveno pragaištingą naktį?

Turinys:

Tai viena žiauriausių „WWE“ rungtynių: „Hell In A Cell“! Spalio 30 d. Plieno konstrukcijoje įvyko trys mačai, įskaitant pirmąsias moterų „Hell In A Cell“ varžybas. Ar Sasha Banks išlaikė savo moterų čempionatą? Spustelėkite, jei norite gauti visą informaciją.

Spalio 30 diena dažnai vadinama „Velnio naktimi“ ir pragaro vartai buvo atidaryti „TD Garden“ arenoje Bostone, Masačusetso valstijoje, nes „Raw“ prekės ženklo superžvaigždės ėjo į karą! Laukiamiausios buvo „WWE Raw Women“ čempionato varžybos tarp 24 metų Sasha ir 30 metų Charlotte. Pirmosios visų laikų moterų „Hell In a Cell“ varžybos baigėsi Charlotte pergale! Mes žinojome, kad tai bus epas, kai ji pakilo į viršų mėnulio augintiniui. Nors Sasha siekė elektrinės bombos, ji nesugebėjo jos nuplėšti! Galiausiai Charlotte du kartus metė Sasha ant stalo reikalaudama savo pergalės!

„Bayley“ - žiūrėkite „WWE Superstar“ paveikslėlius

Šiose rungtynėse galėjo būti išspręsti „Bosų“ ir „Karalienės“ santykiai. Sasha pirmą kartą nugalėjo Charlotte dėl diržo liepos 26 d., Tapdama vienintele WWE moterų čempione. 67 metų Ric Flair dukra pakartos savo pakartotinį mačą „SummerSlam“ rugpjūčio 21 d. Visi manė, kad Sasha išliks, bet Charlotte sugebėjo užsitikrinti titulą! Po laiko, skirto atsigauti po traumos, Sasha grįžo spalio 3 d., Ji įveikė Charlotte ir tapo 2 kartų čempionu!

[sąveikos id = ”5813bad9fc6240d9039d39d2 ″]

Srautuokite „Pragarą ląstelėje“ į bet kurį įrenginį - „WWE“ tinklo 30 dienų nemokamas bandymas

Dvidešimt pėdų aukščio plieniniame narvelyje buvo nuspręstos dar dvi pavadinimo varžybos. Kevinas Owensas (32 m.) Gynė savo „WWE Universal“ čempioną prieš 30 metų Sethą Rollinsą. Sethas atkeršijo nuo tada, kai jį pakeitė mentorius, „ Triple H“, 47 metų, dėl kurio Sethas prarado titulą Kevinui. Stebėdami 45 metų Kevino BFF žaidėją Chrisą Jericho, šie du nuėjo į pragarą ir atgal. Bet Setho išpirkimas nebuvo įvykdytas spalio 30 d., Nes Kevinas galiausiai nugalėjo jį įsikišdamas Chrisą!

„WWE“ JAV čempionatas taip pat buvo nuspręstas per „Hell In a Cell“ rungtynes, nes 31 metų čempionas Romas Reignsas siekė nutraukti savo ilgalaikį karą su 30 metų Rusevu. Romanas nusivilko diržą nuo Rusevo juosmens „Clash of Champions“ varžybose, tačiau jis to nepadarė. Kol kas dar nepadariau su Bulgarijos brutalu. Romanas šį vakarą šventė savo epinę pergalę, numušdamas Rusevą nuo laiptelių ir ant kilimėlio. Jis pritempė konkurentą ir vėl užsitikrino savo kaip JAV čempiono pozicijas!

Po to, kai „Raw“ superžvaigždės laižosi savo žaizdas ir atsigauna po šios velniškos nakties, jie geriau ruošiasi. „Survivor“ serija yra numatyta lapkričio 20 d., O „Raw“ susidurs su „SmackDown“ tradicinėse „Survivor“ serijos eliminavimo rungtynėse. Be to, 49-erių metų Billas Goldbergas susidurs su 39-erių metų Brocku Lesnaru per dvylika metų.

Ką jūs galvojote apie „WWE“ „Hell In a Cell“? Ar laimėjo tavo mėgstamiausias superžvaigždė?