JAV Vs. Nikaragvos tiesioginė transliacija: „Auksinės taurės“ futbolo varžybas žiūrėkite internetu

Turinys:

Vos peržengęs Martiniką, JAV dabar užima Nikaragvą paskutinėse 2017 metų „Auksinės taurės“ grupės etapo rungtynėse. Liepos 15 d. Varžybos prasideda 7:00 val. ET, todėl būtinai stebėkite kiekvieną jaudinančią sekundę.

JAV gana daug rezervavo savo kelionę į nokautų turus. Po nesėkmingo lygiosios prieš Panamą siaurai įveikusi Martiniką, USMNT pradeda šį žaidimą su Nikaragva su 4 taškais. Net jei pralaimėtų, jie vis tiek galėtų patekti į kitą etapą. Sprendžiant iš jų silpno pasirodymo prieš Prancūzijos regiono komandą, JAV gali labai gerai pralaimėti „La Azul Y Blanco“. Jei amerikiečiai nori užtikrinti savo vietą turnyre, jie geriau visus atveža į „FirstEnergy“ stadioną Cleveland mieste, Ohajo valstijoje. Priešingu atveju jie turės stebėti likusią aukso taurės dalį iš balintojų.

Nors JAV neskyrė savo stipriausios komandos, visoms komandoms matyti jas arti tiek, kad pralaimėjo Martinikai. Pirmąjį kėlinį amerikiečiai net neįmetė. Pirmasis jų žaidimo įvartis įvyko 54-ąją minutę, kai 28- erių Omaras Gonzálezas galiausiai aptiko tinklą. 22- erių metų Jordanas Morrisas po dešimties minučių padvigubino amerikiečių rezultatą, tačiau 29- erių Kevinas Parsemainas pelnė įvartį, kurį 32 metų vartininkas Bradas Guzanas „turėjo padaryti geriau, kad išsaugotų“, rašo ESPN. Kevinas nebuvo padarytas, nes 76-ąją minutę jis smūgiavo į galvą, kuris kilo virš Brado galvos ir į tinklą. Jordanas Morrisas, pasiėmęs antrąją petnešos pusę, nutraukė 2-2 kaklaraištį. Prisijungęs prie 25- erių Gyasi Zardeso, Jordanas susprogdino kamuolį, kad JAV laimėtų 3-2.

„Manau, kad mes padarėme tai tikrai sunkiai sau. Mes būtume padarę daug geriau. Tai apgailėtini dalykai, tai, kad mes metėme du įvarčius “, - po„ Sports Illustrated “sakė Omaras Gonzalezas. „Einant į priekį, iš to galima daug ko pasimokyti, ir aš džiaugiuosi, kad niekada nepasidavėme. Be abejo, yra dalykų, kuriuos galime patobulinti. “Tikimės , kad 65 metų„ Bruce Arena “treneris tinkamai pakeitė savo sudėtį, kad padarytų tuos„ patobulinimus “.

Kaip bebūtų, JAV galėjo padaryti pertrauką, kai Nikaragva buvo jų pagrindinis priešininkas. Nepralaimėjęs „Pinoleros“ pirmiausia krito 0: 2 į Martiniką, o po to patyrė 1–2 pralaimėjimą Panamai. Vis dėlto jie sugebėjo pasižymėti prieš „Los Canaleros“, taigi ar yra tikimybė, kad Nikaragva šį „Aukso taurės“ bėgimą pasibaigs pergale?

Sporto gerbėjai gali žiūrėti šį žaidimą naudodamiesi oficialia „Fox Sports“ transliacija (įvedę atitinkamą prisijungimo informaciją.) SPUSTELĖKITE ČIA norėdami žiūrėti JAV VS. NICARAGUA GYVASIS SRAUTAS

Kam norite laimėti šias rungtynes? Ar manote, kad JAV imsis veiksmų kartu?