„Ted Ligety“ laimėjo olimpinį aukso medalį milžiniškame slalome

Turinys:

JAV iškovojo dar vieną aukso medalį vasario 19 d., Kai 29-erių metų Tedis Ligety baigė pirmąją vietą vyrų milžiniško slalomo renginyje. Amerikiečiai šventė saldžią pergalę, tačiau Tedo reakcija buvo dar saldesnė!

Tai buvo antrasis jo karjeros aukso medalis renginyje, tačiau Ted Ligety šios pergalės norėjo labiau už viską. Čiuožėjas iš „Park City“, Jutos šito momento ilgai laukė, ir jis trečiadienį baigė milžinišką slalomo renginį pakankamai dramatiškai.

„Ted Ligety“ laimėjo aukso medalį milžiniškame slalome: sportininkas krinta ant žemės su emocijomis

Anot ABC, Tedas tikrai norėjo šio aukso medalio ir, ketverius metus laukdamas šios galimybės, jis norėjo tik jį įveikti - be abejo, vis tiek pasirodydamas viršuje.

[hl_ndn videoid = ”25638934 ″ videotitle =” Ted Ligety laimėjo auksą ”]

[hl_ndn videoid = ”25637571 ″ videotitle =” Ted Ligety The Greatest? ”]

„Tai buvo didžiulis palengvėjimas“, - sakė jis, po įvykio kritęs ant žemės su didelėmis emocijomis. „Visą sezoną visi kalba apie olimpines žaidynes, olimpines žaidynes, olimpines žaidynes. Tam tikru momentu aš buvau toks: „Padarykime tai jau. Pažvelkime į šį reikalą, kad galėtume nustoti kalbėti apie spaudimą ir viską, kas su juo “. Taigi tai nuostabu

pagaliau padaryk tai ir gauk beždžionę už nugaros. “

Tiems, kas nežino, milžiniškas slalomas yra kalnų slidinėjimo renginys, kuris apima slidinėjimą tarp polių komplektų arba vartų, einant į kalną su stačiu vertikaliu kritimu. Tedas renginį baigė sujungdamas dvi minutes ir 45, 29 sekundes, laimėdamas beveik puse sekundės.

„Pirmasis jo bėgimas buvo nepriekaištingas, nemokamas“, - teigė JAV vyriausiasis treneris Sasha Rearickas. „Jis pasitikėjo savimi, tai buvo jo parašas slidinėti. Antrasis važiavimas buvo strateginės šachmatų varžybos, kurias jis atliko puikiai. “

Tedo aukso medalis yra pirmasis medalis JAV Alpių komandai Sočio olimpinių žaidynių metu, o antrasis jo karjeros aukso medalis renginyje - jis prieš aštuonerius metus laimėjo Turino žaidynėse Italijoje, kai jam buvo 21 metai. Vasario 19 dieną Tedas kartu su Andrea Mead Lawrence tapo antruoju amerikiečiu, iškovojusiu du Alpių aukso medalius!

Kiti kalnų slidininkai reaguoja į Tedo pasirodymą

Jei esate žiemos olimpinėse žaidynėse, tuomet tikriausiai žinote, kas yra Bode Milleris. 40 metų Bode'as, turintis šešis Amerikos Alpių medalius, greičiausiai varžėsi paskutiniame šių metų olimpiniame renginyje ir užėmė 20 vietą. Bode greitai pasveikino Tedą tvirtindamas, kad jis tiesiog geresnis už visus kitus.

„Jis važiuoja tiek daug greičio ir nedaro klaidų, būtent tai ir skiria“, - sakė Bode. „Kiti vaikinai porą apsisukimų įveikia greitį ir šiek tiek kovoja. Jis tiesiog nešiojasi jį sklandžiai iš viršaus į apačią. “

Prancūzijos slidininkas Steve'as Missillier'as iškovojo sidabro medalį, tačiau jis pripažino, kad tai yra geriausias dalykas, kurį jis galėjo padaryti. „Neįmanoma [įveikti Ligety]“, - sakė jis. „Man ir, manau, visiems lenktynininkams“.

Nuo vasario 20 dienos JAV užima trečiąją vietą olimpinėse žaidynėse su septyniais aukso medaliais, tačiau iš visų medalių ji turi daugiausia 23.

Ką tu manai, ? Ar iki šiol džiaugiatės 2014 m. Olimpinėmis žaidynėmis? Ar jums patiko Tedo pergalė? Praneškite mums žemiau!

- Ryanas Daugherty

Daugiau olimpinių žaidynių naujienų:

1. „Ted Ligety“: Amerikietis laimėjo aukso medalį olimpiniame milžiniškame slalome
  2. „Lyman Currier“: Olimpinis slidininkas verkia po niokojančios avarijos „Halfpipe“