„Real Madrid Vs. „Kashima Antlers“ tiesioginė transliacija: tiesiogiai žiūrėkite klubų pasaulio taurės finalą

Turinys:

Kashimos ragautojai visa tai supranta! Nepatenkintas būrys pateko į Pasaulio klubų taurės finalą, o gruodžio 18 d. Jiems teks didžiausias iššūkis: Cristiano Ronaldo ir Madrido „Real“. Kas nutils su taurele? Spustelėkite norėdami žiūrėti.

Kovoję per tris klubus, „ Kashima Antlers“ tapo pirmąja komanda iš Japonijos, žaidžiančia klubų pasaulio taurės finale. Tačiau jų Pelenės istorija netrukus taps šiek tiek košmariška, nes jie susiduria su Madrido „Real“. Cristiano Ronaldo (31 m.), 28 metų Karimas Benzama (28 m.) Ir likę UEFA Čempionų lygos čempionai stovi tarp Kašimos ir taurės. Šios varžybos yra skirtos 5:30 val. ET, taigi pradėkite dieną nuo sporto.

Futbolo gerbėjai, norintys pamatyti Madrido „Real“ žaidimą (ir galbūt laimėti savo antrąją klubų pasaulio taurę per trejus metus), gali nusiteikti per „Fox Sports“ - įvedę savo laido informaciją. Spustelėkite ČIA norėdami žiūrėti realų MADRID VS. KASHIMA ANTLERS CLUB WORLD CUP FINAL LIVE STREAM

Cristiano Ronaldo - pamatyti futbolo žvaigždės paveikslėlius

Skirtingai nuo Los Blancoso, kuris pateko į finalą po to, kai pusfinalyje tik nugalėjo „Club America“, „Kashima“ turėjo dirbti savo kelią per visą turnyrą. Jie atkrintamosiose varžybose įveikė „ Auckland City“, ketvirtfinalyje uždarė „ Mamelodi Sundowns “ ir nustebino „ Atletico Nacional “. 24- erių metų Shoma Doi atidarė taškų skaičių per rungtynes ​​su Kolumbijos komanda - 28- erių Yasushi Endo ir 20- ies Yuma Suzuki - 3: 0 per „The National“

[sąveikos id = ”585305c9e3b701d268e3f4c8 ″]

„Kashima Antlers“, pavadintas todėl, kad Kašima pažodžiui reiškia „elnių sala“, yra vienas sėkmingiausių Japonijos klubų. Nuo savo įkūrimo 1947 m. Jie aštuonis kartus laimėjo J. lygos titulą, šešis kartus - J. Lygos taurę ir keturis kartus - imperatoriaus taurę. Ši kilmė reiškia, kad komanda, kuri dažnai laikoma geriausia pasaulyje, gali visiškai nesugriauti.

Juk Madrido „Real“ turi Ronaldo. 2016 metų „Ballon d'Or“ nugalėtojas įrodė, kodėl pelnė prestižinį futbolo apdovanojimą per „Los Blancos“ rungtynes ​​su „Liga MX“ klubu „America“. Cristiano per paskutines žaidimo sekundes pelnė 500-ąjį savo karjeros įvartį ir padėjo jau nugalėjusiam „Real“ komandai padidinti persvarą 2-0. Ar jis sieks 501 ir 502 įvarčių šiose rungtynėse? Madrido „Real“ laukia 37 rungtynių serija, todėl Kashima laukia didžiulis iššūkis.

Kaip manote, kas iškels klubų pasaulio taurę, „ HollywoodLifers“?