Prancūzija įveikė Kroatiją, kad laimėtų 2018 m. Pasaulio taurę, ir sirgaliai bus laukiniai

Turinys:

Anonim

Vykdanai! Po mėnesio geriausių istorijoje futbolo varžybų jis nusileido Prancūzijai ir Kroatijai. Po jaudinančio Pasaulio taurės finalo Prancūzijos komanda iškovojo pergalę!

32 dienos. 32 komandos. 53 rungtynės. Visas kraujas, prakaitas, ašaros ir džiaugsmas sumažėjo iki 90 minučių pralėkimo aikštėje, kai liepos 15 d. FIFA pasaulio futbolo čempionato finale Prancūzija užėmė Kroatiją. Iš Maskvos Luzhniki stadiono šie du būriai nuėjo link galvos. ir kojos iki kojų, visa tai už šlovę laimėti Pasaulio taurę. Kai paskutinis švilpukas nugriaudėjo, rezultatas buvo 4-2, kai Prancūzija paragavo saldžios, saldžios pergalės. Stebėdami didžiąją dalį pasaulio, gerbėjai buvo pakylėti arba sutraiškyti - kaip šis žaidimas pasirodė.

Image

Bute !!!!!!!!!!!!! #Prancūzija #worldcupfinal pic.twitter.com/T5jFcCSUyq

- „Evangeline Lilly“ (@EvangelineLilly), 2018 m. Liepos 15 d

Kroatija, kurioje gyvena 4, 28 milijono žmonių, o tai yra šiek tiek daugiau nei Los Andžele, Kroatija tapo mažiausia šalimi, pasiekusia Pasaulio taurės finalą, nes Urugvajus nutraukė žygdarbį 1950 m. Niujorke yra dvigubai daugiau žmonių nei ten. yra visoje šalyje, tačiau būtent Vatreni pateko į finalą. Jie tai padarė po to, kai grupės etape įveikė 3: 0, o tai yra nuostabu, nes jų grupėje buvo „ Lionel Messi“ vadovaujama Argentinos komanda. Komanda kovojo su dantimis ir nagais išmušimo raunde. Jie kovojo su Danija, Rusija ir Anglija, žaisdami tris žaidimus iš eilės į papildomą laiką. Ši jaunos šalies rinktinės ištvermė buvo nepaprasta, ir atsižvelgiant į tai, su kuo jie susidūrė finale, jiems reikėjo visos energijos, kurią jie galėjo sukaupti.

Prancūzijos patekimas į Pasaulio taurės finalą nebuvo staigmena, nes grupės etape dominavo „Les Blues“. Po 2: 1 per Australiją ir išsiuntinėjęs Peru pergalę 1: 0, prancūzai sužaidė konservatyvų žaidimą prieš Daniją, paskutiniame mače prieš nokauto turą žaisdami be taškų. Daugiau neturėdama saugos tinklo, Prancūzija sunkiai žaidė. Jie sulaužė visos Argentinos šalies širdį, pašalindami Lionelį Messi iš to, kas gali būti paskutinė jo pasaulio taurė. Tą patį jie padarė su Messi „FC Barcelona“ komandos draugu ketvirtfinalyje, pašalindami Luisą Suarezą ir Urugvajų. Pusmečio pusfinalyje prieš Belgiją pasirodęs Samuelio Umtiti tikslas praktiškai nugvelbė Prancūzijos bilietą į finalą, nes De Rode Duivels negalėjo atsakyti.

Koks žaidimas! Dabar, kai viskas baigėsi, atėjo laikas laukti 2022 m. Kitas pasaulio taurė vyks Katare. Skirtingai nuo šių metų, 2020 m. Turnyras vyks lapkritį, o ne vasarą, nes Viduriniųjų Rytų šalyje oro temperatūra gali pasiekti mirtinas aukštumas.