„Duke“ panaikino ir dar sukrečia iki šiol vykusio NCAA turnyro nusiminimus

Turinys:

Po velnių, hercogiene! „Mėlynieji velniai“ buvo atšokę nuo 2017 m. NCAA turnyro, šokiruojančiame nusiminime pralaimėję Pietų Karolinai! Tai nebuvo vienintelis „March Madness“ šokėjas, todėl gaukite naujienas apie tai, kas krito antrajame ture.

Tai, ką gerbėjai išgirdo kovo 19 dienos žaidime tarp „ Duke Blue Devils“ ir „ South Carolina Gamecocks“, buvo milijonų skliaustų lūžimas. Kunigaikštis, kuris ką tik laimėjo ACC turnyrą ir buvo laikomas mėgstamiausiu laimėti „March Madness“, susižavėjo iš 7-osios komandos. Nors pirmojo kėlinio pabaigoje „Duke“ pirmavo 30–23, Pietų Karolina padidėjo po kėlinio.

Anot „The New York Times“, „Gamecocks“ nuo grindų šaudė 71 proc. Staiga kunigaikštis nusekė per 10 minučių, likus keturioms minutėms. Nepaisant geriausių „Blue Devils“ bandymų, jie negalėjo nustumti „Gamecocks“. Pietų Karolina laimėjo, 88-81.

NCAA turnyras: Visos kovo mėnesio beprotybės nuotraukos

„Kai per pirmąjį pusmetį šaudote 7 iš 35 ir atsiliekate vos 7 taškais, sakau, tai tiesiog suteikia pasitikėjimo savimi“, - teigė 22 metų Pietų Karolinos žaidėjas Sindarius Thornwell. „Tai buvo mūsų gynyba. Tai mus išlaikė. Manėme, kad galime laimėti žaidimą, išeinantį iš antrosios pusės, nes šaudėme taip prastai pirmąjį kėlinį. “

Ši gynyba atėmė tai, kas labiausiai sukrėtė 2017-ųjų kovo „Madness“ turnyrą. Prieš pergalę prieš „ Marquette “ kovo 17 d., Pietų Karolina nebuvo laimėjusi NCAA turnyro žaidimo nuo 1973 m. Dabar kovo 24 dieną jie eina į akistatą su „ Baylor “.

Pralaimėjęs kunigaikštis nebuvo vienintelis didelis apmaudas (iki šiol). Kovo 18 d. 2016 m. NCAA turnyro čempionė ir pirmoji vieta Nr. 1 Villanova nukrito į 8 sėklų Viskonsino badgersą. 22 metų Nigelas Hayesas 11, 5 sekundės pataikė į viršų. Anot NJ.com, žaidime liko „Wisconsin“ į priekį 64-62, anot NJ.com, Villanova negalėjo atsigauti, o kai suskambėjo paskutinis garsinis signalas, rezultatas buvo 65-62. Tai buvo trečias kartas per ketverius metus, kai Viskonsinas pašalino sėklą Nr. 1, atšokdamas iš Arizonos 2014 m. Ir Kentukio 2015 m.

Be to, Nr. 2 Luisvilio kardinolai pateko į Nr. 7 Mičigano Wolverines. Mičiganas į antrąjį kėlinį pateko 9 taškais, tačiau Mo Wagneris per amžius bėgo į priekį ir pelnė 26 taškus per 11 iš 14 lauko įvarčių. Vilkaviškiečiai išsiuntė Luisvilį atgal į Kentukį, 73–69 m.

Ar manote, kad šiame turnyre bus dar daugiau šokiruojančių pasipiktinimų? Ar jus nustebino, kad kunigaikštis buvo pašalintas?