„Daytona 500: 5“ Neįtikėtini faktai apie „EASP“ NASCAR lenktynes

Image
Image
Image
Image

Kai startuos 58-asis kasmetinis „Daytona 500“, NASCAR vairuotojai greitai, labai greitai pastums plakti kairius posūkius. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl jie tai vadina 500, kaip greitai automobiliai iš tiesų važiuoja, ir žavesnių faktų apie „NASCAR“ rengiamas „Didžiąsias Amerikos lenktynes“.

Kur yra Daytona? Kur galite nusipirkti sau NASCAR lenktyninį automobilį? Kodėl vairuotojai nešioja spalvingus margučius? Ar galite greitkeliu vairuoti greitą mašiną? „HollywoodLife.com“ negali atsakyti į visus jūsų klausimus apie „Daytona 500“, tačiau mes išsirinkome 5 neįtikėtinus faktus apie NASCAR labiausiai epines lenktynes, kuriomis norime pasidalinti. Skaitykite daugiau ir sužinokite daugiau apie šį adrenalino siurbimo sporto renginį.

1. takelis yra mirtinas.

Aplinka Daytona paplūdimyje, Floridoje, gali būti rami, tačiau trasa, kur vyksta varžybos, yra mirtina. Nuo trasos atidarymo 1959 m. Žuvo 36 žmonės. Pažymėtina, kad Dale'as Earnhardtas Sr. sudužo ir žuvo paskutiniame 2001 m. Lenktynių raunde.

2. Laimėtojų nedaug ir daug pralaimėjusiųjų.

Lenktynes ​​laimėjo 57 vairuotojai, o tūkstančiai pralaimėjo. Lee Petty laimėjo pirmąsias lenktynes ​​1959 m., Nuotraukoje įveikdamas Johnny Beauchampą. Richardas Petty yra „Daytona“ kapitonas, turintis 7 pergales, labiau nei bet kuris kitas vairuotojas. Joey Logano buvo paskutinis laimėjęs asmuo 2015 m. Jauniausias vairuotojas, kuris kada nors laimėjo, buvo 20-metis Trevoras Bayne'as, o Bobby Allisonas buvo vyriausias, kai laimėjo 50-metį. 2016 m. 40 lenktynininkų kovos su juo, kad pasiektų rudens vėliava pirmiausia.

3. Pasisekė 17?

Darrelas Waltripas laimėjo lenktynes ​​per savo 17-ą bandymą. Ar ne taip išprotėjęs? Kaip tai buvo, tuo metu jis vairavo # 17 automobilį! Ką?!?! #MindBlown.

4. Lenktynės yra brangios.

Norite patekti į „Daytona 500“? Tai nebus pigu. Vien tik šių žvėrių varikliai kainuoja daugiau nei 100 000, 00 USD. Komandos vairuotojams sumokės apie 200 000 USD, nepaisant to, kaip jie finišavo, tačiau praėjusių metų nugalėtojas namo parsivežė daugiau nei 1, 5 mln. Greičio matuokliams visada reikia daug naujų dalių, o vien stabdžiai kainuoja apie 35 000 USD. Priekabos kainuoja dar 400 grandų, yikes! Šis sportas nėra kuklus.

5. Automobiliai yra greiti.

„Daytona 500“ lenktynininkai judės maždaug 150 mylių per valandą greičiu, tačiau greičio viršijimas gali viršyti 210 MPH. Jis vadinamas 500, nes vairuotojai nuvažiuos maždaug 500 mylių norėdami laimėti lenktynes, tačiau jiems reikės įveikti tik 200 ratų, nes trasa yra dvi su puse mylios. Daytona yra vadinama triovaliu takeliu, nes ji yra šiek tiek panaši į raidę D.

Galbūt negalėsite sau leisti nusipirkti NASCAR, tačiau galite nusipirkti sau „Chevrolet“. „Chevy“ yra gamintojas, laimėjęs daugiausia 23 pergalių. O kaip tai? Kas jums bus įsišaknijęs didžiosiose lenktynėse?