„Cloud Computing“ laimi 2017 m. „Preakness“ akcijų, kurias visada svajoja

Turinys:

Po to, kai „Always Dreaming“ laimėjo 2017 m. Kentukio derbį, buvo spaudžiama, ar arklys gali laimėti „Preakness Stakes“, antrąsias lenktynes ​​„Triple Crown“. Po dviejų minučių gryno įspūdžio čempionu tapo netikėtas „Cloud Computing“!

Gegužės 20 d. Visos akys krypo į Baltimorę, nes „Pimlico“ lenktynių trasa tapo grynaveislių lenktynių pasaulio centru. 142-ajame „Preakness Stakes“ bėgime buvo matyti „ Dreaming“, „ Classic Empire“ ir dar aštuonių žirgų mūšis dėl vietos nugalėtojų rate. Panašiai kaip žavusis Kentukio derbis gegužės 6 d., Tai buvo dvi gryno adrenalino minutės, nes iš kioskelių išsiveržė nuostabūs žvėrys, norėdami įveikti 1–3 mylių trasą. Viskas baigėsi paskutiniu etapu, o „ Cloud Computing“ įveikė visus kitus, kad laimėtų!

Šiose lenktynėse buvo perpus mažiau Kentuckio derbį važiavusių žirgų. Kartu su „Visada svajojančiais“ ir „Klasikine imperija“, Merilande susirinkę 130, 00 žiūrovai galėjo atiduoti savo pinigus „ Cloud Computing“, „ Hence“, „ Gunnevera“, „Art of Art“, „ Senior Investment“, „Lookin At Lee“ ir „ Conquest Mo Money“. Šių lenktynių piniginė siekė 1, 5 mln. USD, o nugalėtojui atiteko 900 000 USD. Nors varžybos nepadarė tokio banko, kaip „Bėk už rožes“, tai vis tiek yra gražus pokyčių gabalas. Arklys galėjo nusipirkti daug obuolių, kurių vertė 900 tūkst. USD.

„Classic Empire“ ir „Gunnevera“ galėjo užsikabinti kanopą varžybose, nes du žirgai iškovojo pozicijas Nr. 6 ir Nr. 6. Nuo 2008 m. Du žirgai laimėjo nuo 5 ir 6 vietų. Kalbant apie „Visada svajoja“ - jam pasisekė ir Nr. 4 prekystalis, kurį jis atkreipė. Nors paskutinis žirgas, laimėjęs iš šios vietos, buvo Curlin 2007 m., Kioskas pagamino 13 nugalėtojų per pastaruosius 114 metų. Visada svajojantys turėjo geresnes ryto linijos šansus, jei jiems būtų suteikta 4-5 galimybė laimėti šias lenktynes. Antroje vietoje liko „Classic Empire“ su 3-1, o „Loking At Lee“ buvo trečia su 10-1.

Lenktynėse laimėti trigubą karūną yra sunkiau, nei atrodo. Nors Amerikos faraonas (klasikinės imperijos brolis FYI) atrodė lengvai, tačiau užduotis nėra pasivaikščiojimas parke. Atrodė, kad Nyquistas galėjo laimėti 2016 m. „Preakness“ po to, kai priėmė tų metų Kentukio derbį, tačiau būtent pergalė pasitraukė iš pergalės. Ar arklys gali kentėti sudaužytą širdį, paniręs į karštą nusivylimą? Tikimės, kad morkos gali viską padaryti geriau.

Ką manote apie 2017 metų „Preakness Stakes“? Ar tavo arklys laimėjo? Ar jus jaudina Belmonto statymai?