Cleveland Cavaliers įveikė „Golden State Warriors“ 2015 m. NBA finalo serijoje

Turinys:

Koks puikus žaidimas! Sekmadienį, birželio 7 d., Klivlando „Cavaliers“ pergalė įvyko 2015 m. NBA finalo serijos 2 žaidime. „Golden State Warriors“ gali atsiriboti nuo šio pralaimėjimo, nes dar reikia nueiti ilgą kelią.

Klivlando „Cavaliers“ nedarė nieko kito, kaip tik per tinklą per 2015 m. NBA finalo 2 žaidimą, birželio 7 d., Oaklande, Kalifornijoje. Klivlando „Cavaliers“, rezultatu 95-93, rodo ženklus, kad yra pasirengę būti karūnuoti NBA čempionais.

Tai tikrai buvo jaudinantis mačas iš „get-go“. „Golden State“ apie savo ketinimą pranešė jau anksti, pirmaudami 20–12, pirmajame kėlinyje išlaikydami 3:32. Tačiau, jei jūsų komandoje yra 30 metų Lebronas Jamesas, jūs visada esate su šansu. „Cavs“ grįžo į 20-20, dėka 10 taškų iš mažojo krašto.

Antrasis kėlinys buvo toks pat pašėlęs ir įtemptas. Bet šį kartą „Cavs“ lenktyniavo į priekį, vienu metu pirmaudami 42-35, bandydami išsiveržti į priekį. Su 25-erių metų Klay'u Thompsonu, „James“ taškas į tašką, „Warriors“ išlaikė tempą ir atsiliko 2 - rezultatu 47-45. Šiuo metu tiek Thompsonas, tiek Jamesas surinko po 20 taškų.

Trečiasis kėlinys buvo silpnas rezultatas - „Cavs“ pralenkė „Warriors“ 15–14 ir padidino silpną trijų taškų persvarą. Akcentuota, kad dėl netinkamų priežasčių buvo 27- erių Marreese Speights, pateikdama stulbinantį „dunk shot“ praleidimą, kuriam liko 4 sekundės.

Ketvirtajame kėlinyje „Cavs“ pradėjo jėgas priekyje, įkvėptas Džeimso, kuris nukovė 3 taškus iš miesto centro 3:14 palikdamas 11 taškų persvarą. Vargšas „Warriors“ to dar nebuvo padaręs - surinko 6 taškus iš dviejų valdų ir jiems pavyko priversti žaidimą viršvalandžius, rezultatas buvo lygus 87-87.

Kaip ir 2 žaidime, norint nuspręsti nugalėtoją, reikėjo viršvalandžių - pirmą kartą NBA finalo istorijoje prireikė pirmųjų dviejų žaidimų OT. Tai vyko pirmyn ir atgal, abiem komandoms grasinant laimėti, bet galiausiai „Cavs“ laimėjo 95-93! Lebronas buvo atsakingas už 39 iš šių taškų.

2015 m. NBA finalo žaidimo 1 nugalėtojas - „Golden State Warriors“ jį aplenkė

Viename iš NBA finalo mačų birželio 4 d. Ouklande, Kalifornijoje, namų komanda pademonstravo pranašumą, tačiau reikėjo viršvalandžių, kad pagaliau pasirodytų prieš „Cavaliers 108-100“ artimai kovotoje varžybose.

Net palaikydamas savo bičiulį, 27-erių Rihanna, Lebronas negalėjo išgelbėti savo šono paslydęs į siaurą pralaimėjimą. Pranešama, kad krepšinio dievas išskraidino krepšinį mėgstantį R&B dainininką ant savo privataus lėktuvo, tačiau ji nebuvo tas laimingas žavesys, kurio jis tikėjosi.

3 žaidimas vyks atgal į Klivlandą birželio 9 d., Kur „Cavaliers“ tikisi, kad namų pranašumas bus suskaičiuotas. Galbūt pasikeitus vietai viskas gali dar labiau pakilti!

Kaip manote, kas laimės serialą? Praneškite mums savo mintis komentaruose žemiau!