Brooke Koepka laimėjo „US Open“ - laimėjo antrąjį pagrindinį golfo turnyrą 2017 m

Turinys:

Jis tai padarė! Brooksas Koepka kovojo per triuškinantį finalinį etapą Erin Hills mieste (WI) ir tapo 2017 m. „US Open“ čempionu. Mes turime informacijos apie jo neįtikėtiną laimėjimą.

Visa kruša Brooksas Koepka ! Jis kovojo per keturias dienas be galo sunkiai, kad galėtų tapti 2017 „US Open“ čempionu. Tai buvo sunki žaidimo diena per paskutinį turą birželio 18 d. Erin Hills mieste, WI. Galiausiai 27-erių metų vyras atsidūrė lyderių sąraše, kai žaidimas baigėsi. Tai yra jo pirmoji pergalė dideliame turnyre, įrodanti, kad 22-as pasaulyje žaidėjas dabar yra viena profesionaliausių golfo žvaigždžių.

Jo paskutinis penktasis turo etapas padėjo užsitikrinti vietą golfo istorijoje, nes jis baigė turėdamas puikius šešis paukščius ir vieną bohemą, kad patektų į turnyrą iki 16 metų. Jo rezultatas sietinas su Šiaurės Airijos Rory McIlroy 2011 m. Pergale už mažiausią rezultatą, lygų „US Open“ istorijai. „Brooks“ padėtis šiek tiek palengvėjo, kai birželio 16 d., Po pražūtingo dviejų raundų atidarymo, 29 metų Rory ir Jasonas Day buvo sumažinti. Rory yra antras žaidėjas pasaulyje, o Jasonas yra trečias, todėl buvo šokas matyti juos abu taip anksti namo.

Geriausias pasaulio žaidėjas 32 metų Dustinas Johnsonas tikėjosi pakartoti „US Open“ čempionate, tačiau jam jau buvo šiek tiek varžybos, nes 28 metų Rickie Fowleris tapo dominuojančiu turnyro žaidėju. Kalifornijos gimtadienis niekada nebuvo laimėjęs majoro ir ieškojo savo pirmojo šanso virš galvos laikyti vieną iš keturių didžiausių golfo trofėjų. Dustinas buvo labai linkęs balandžio mėnesį laimėti „The Masters“, tačiau turėdamas išvažiuoti laiptais į nuomojamus namus ir turnyro išvakarėse susižeidė nugarą, turėjo nusilenkti. Kai „US Open“ buvo kitas pagrindinis trasoje, jis turėjo daug ką įrodyti. Jis tiesiog tapo tėčiu dar kartą, kai anksčiau sužadėtinė 28 metų Paulina Gretzky, 28 m., Birželio 13 d. Pagimdė antrąjį sūnų. Galiausiai tai nebuvo nei Rickie, nei Dustino diena, nes Brooksas vedė „US Open“.

Brooksas Koepka turi „US Open“ ir merginą. Koks jos vardas, bus errr

ilgam prisimenamas. pic.twitter.com/famdARRu9d

- Bradas Galli (@BradGalli), 2017 m. Birželio 19 d

, atsiųskite sveikinimus Brooksui mūsų komentaruose. Ar džiaugiatės, kad jis laimėjo „US Open“?