„Barselona“ sugrąžins istorinę Čempionų lygą: nugalės PSG

Image
Image
Image
Image

Palaukite, ar Barselona tik tai padarė? Kaip jie tai padarė ?! Lionelio Messi komanda kovo 8 d. Atrėmė amžių, įveikdama Paryžių Saint-Germain, kartu surinkdama pakankamai taškų, kad užtikrintai patektų į kitą Čempionų lygos etapą!

Pamirškite „ New England Patriots“ sugrįžimą per „ Atlanta Falcons“, esančiame „Super Bowl 51“. Tai dar nerealiau. Visi nurašė „ Barcelona“ po to, kai vasario 14 dieną pralaimėjo „ Paris Saint-Germain “. Pralaimėjimas 0-4 pirmajame raundo 16 etape reiškė, kad „Barca“ turėjo surinkti bent 5 taškus antrajame kėlinyje kovo 8 d. išlaikant PSG - vieną geriausių būrių pasaulyje - rezultatą. Patekti į ketvirtfinalį atrodė praktiškai neįmanoma.

Neįmanoma pašalinti tai, ką geriausiai daro 29- erių Lionelis Messi, 24- erių Neymaras, 25- erių Sergi Roberto ir likusi Blaugrana! Po 95 žaidimo minučių buvo sušvilptas paskutinis švilpukas ir rezultatas buvo 6-1. Barselona surinko pakankamai taškų, kad patektų į kitą turnyro etapą!

Paryžiaus „Saint-Germain“ karščiausi hunkai - paveikslėliai

Anot „The Guardian“, nė viena komanda negrįžo iš keturių įvarčių deficito, kad patektų į kitą etapą, tačiau „Barcelona“ tiesiog tai padarė. Pradėjus žaidimą „Barcelona“ žinojo, kad reikia sunkiai eiti - ir jiems sekėsi!

29- erių metų Luisas Suarezas po šio žaidimo grįžo į istoriją ir užtikrino pirmąjį įvartį. 32 metų Andresas Iniesta 32-ąją minutę padidino „Barca“ persvarą 2: 0, nors jam reikėjo pagalbos iš PSG žaidėjo Layvino Kurzawa, 24- ojo. Po to, kai Andresas smūgiavo į vartus, Layvinas netyčia įmušė įvartį savo komandai, išlaikydamas „Barca“ impulsą gyvą.

Geriausia pasaulyje sušiktos komandos pergalingas įvartis #Barcelona #UCL #FCBPSG #viscabarca ❤️? pic.twitter.com/8l7LcOEAgO

- キ ツ ネ ザ ル (@ismafromthetrap) 2017 m. Kovo 8 d

Neymaras AMAZINGAS laisvas smūgis į HISTORIC pergalę. „Barcelona“ prieš „PSG highli“

t.co/8SNkMJlM2h per @YouTube

- „owusu emmanuel“ (@ oae2gain), 2017 m. Kovo 8 d

„Liverpool“ legenda, Steveno Gerrardo reakcija į „Barça“ pergalingą įvartį! Tai auksas! pic.twitter.com/wFdT9e6lBU

- „Barselonos pasaulis“ (@BarcaWorldwide) 2017 m. Kovo 8 d

Pareigūnai: Niekas niekada negrįžo iš 4 įvarčių deficito #UEFA

Barselona: laikyk mano alų

#Barca pic.twitter.com/kLiXFLBOeG

- „PimpStarTroope MaK_G“ (@Da_MaK_G), 2017 m. Kovo 8 d

Sergi Roberto tikslas pic.twitter.com/nxA8OhZWi8

Messi pelnė įvartį per 50 min., Kai buvo paskirtas baudos smūgis per susidūrimą tarp Neymaro ir Thomaso Meunier. 25-ą minutę. „Barca“ padidino persvarą 3: 0 (4-3). „Blaugrana“ sirgaliai buvo krašte - tik tada, kai patyrė artimą širdies smūgį, kai PSG naudai pelnė 30- metis Edinsonas Cavani. Dėl to Barselonos užduotis buvo dar sunkesnė. Jei „Barcelona“ būtų įmušusi penkis įvarčius, jie suvienytų PSG iš viso 5-5. Tačiau PSG laimėtų tiesmukį, nes jie įmušė įvartį į „Barca“ vartus.

Atrodė, kad žaidimas baigėsi. Dabar „Barca“ reikėjo įmušti dar tris įvarčius prieš pasibaigiant žaidimui. Kažkodėl jie tai padarė! Tik 87-ąją minutę Blaugrana vėl pelnė įvartį, kai Neymaras atliko laisvą smūgį. Brazilijos superžvaigždė po dviejų minučių vėl pelnytų įvartį, pakeisdamas bausmę, kad komandos būtų sujungtos 5-5. Laiku spustelėjęs Sergi taps Barselonos didvyriu, pasinaudodamas baudos smūgiu iš Neymaro, norėdamas išvengti eliminacijos!

Un. Būk. Gerbiamas. Ši pergalė vėl įtraukė „Barseloną“ į istorijos knygas, nes jos atitolino pašalinimą. Po šio stebuklo, ar yra komanda, kuri galėtų užkirsti kelią „Barca“ laimėti čempionatą?

Ar jus stebina, kad Barselona sugebėjo atitraukti šį sugrįžimą? Ar manote, kad jie laimės Čempionų lygą?